درباره ما

foil_bubble_insulation

شرکت عایق پلاست آذین در سال 1387 تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت تولید عایق حرارتی – برودتی کاملا بهداشتی بود که نیازهای ساختمان های سبک و مدرن را فراهم سازد که به یاری خداوند و در سایه ی تلاش های مدیریت شرکت و چهار سال تحقیقات مداوم این امر میسر گردید. این عایق حرارتی – برودتی که عایق پلاست نامیده شده از لایه های مختلف پلی اتیلنی و سایر افزودنی های کاملا انحصاری ساخته شده و دارای دو پوشش آلومینیومی 99% می باشد که بر پایه ی آخرین و تازه ترین فن آوری های علمی و پژوهشی و با R-Value های مختلف برای عایق بندی، ایزولاسیون و کنترل انرژی و سوخت در ساختمان های مسکونی، اداری، انواع سوله های صنعتی و کشاورزی، مرغداری ها و دامداری ها کاربرد موثر دارد. شایان به ذکر است این محصول طبق ماده 21 قانون ثبت اختراعات طرح های صنعتی و علائم تجاری حائز شرایط تشخیص داده شده است.

در هر جامعه ای نزدیک به 60% درآمد سرانه جامعه صرف خرید انرژی شده و بیش از 30% انرژی تولیدی در جهان صرف وسایل گرمایشی می شود. تمرکز اصلی معماران، طراحان، سازندگان و سیاستمداران امروزی در هر کشوری بهینه سازی مصرف انرژی، محافظت و احیای محیط زیست است. صنعت عایق به عنوان راه حلی مطمئن و مقرون به صرفه مدتهاست که توجه کشورهای پیشرفته را به خود معطوف نموده است. به عنوان مثال، تنها در ایالات متحده با استفاده از عایق کاری، سالیانه حدود 200 میلیون بشکه نفت در انرژی صرفه جویی می شود.

عایق پلاست ، حاصل تلاش و تحقیقات شرکت عایق پلاست آذین (دارای گواهینامه ISO 9001:2008 از شرکت QAL انگلستان) در راستای کاهش مصرف انرژِی و حفظ محیط زیست می باشد که پس از مطالعات و آزمایش های متعدد و پس از کسب تاییدیه های معتبر بین المللی، برای اولین بار و به صورت انحصاری در ایران تولید می شود.

IMG